Lekarka ze specjalizacją z położnictwa i ginekologii, z doświadczeniem 5-ciu lat pracy w hospicjum. Stawia znak równości pomiędzy wiedzą medyczną a kompetencjami komunikacyjnymi lekarzy, nie tylko w obliczu bliskiej śmierci chorego, ale w każdym spotkaniu pacjenta z lekarzem. Widzi konieczność nieustannego praktycznego kształcenia kompetencji komunikacyjnych na każdym etapie kariery lekarskiej. Odpowiada za część praktyczną szkoleń oraz rozwój Kliniki Komunikacji Medycznej. Członek Polskiego Towarzystwa Komunikacji Medycznej.
Psycholożka, psychoonkolożka, pracuje zarówno z chorującymi onkologicznie, ich bliskimi, jak i z lekarzami w ramach rozwoju kompetencji komunikacyjnych i antywypaleniowych. Przez kilka lat pracowała z ks. Janem Kaczkowskim podczas organizowanych za jego życia Areopagów Etycznych, obecnie odpowiada za kwestie programowe i merytoryczne Sopockiego Areopagu Etycznego oraz program szkoleń dla lekarzy. Aktywna uczestniczka konferencji naukowych z komunikacji medycznej. Członek Polskiego Towarzystwa Komunikacji Medycznej.
Lekarka, specjalistka medycyny rodzinnej, z wieloletnim doświadczeniem w Polsce i Wielkiej Brytanii. Tutorka, coach, trenerka komunikacji medycznej, członkini Królewskiego Towarzystwa Lekarzy Rodzinnych. Dyrektorka programu szkoleniowego dla międzynarodowych lekarzy rodzinnych w Edukacji Zdrowotnej Północno-Zachodniej Anglii. Pasjonatka sztuki konsultacji lekarskiej, nieustannie doskonaląca w niej siebie oraz swoich uczniów w trakcie codziennej praktyki. W Klinice Komunikacji odpowiada za wdrażanie do naszych szkoleń najlepszych praktyk nauczania komunikacji lekarz-pacjent w Wielkiej Brytanii.
Lekarka, specjalistka medycyny rodzinnej oraz medycyny pracy. Obecnie praktykuje w Szwecji, a swoje doświadczenie ze szkoleń z zakresu komunikacji lekarz-pacjent pomaga nam przenieść na grunt polski. Za swoje najważniejsze narzędzie w pracy uważa szeroko pojętą komunikację, polegającą na nawiązaniu relacji z obudzeniem w sobie zainteresowania pacjentem, na zdolności zdobycia informacji i zrozumiałego przekazania jej pacjentowi.
Swoje marzenia o byciu aktorką spełania będąc pacjentką symulowaną w projektach Kliniki Komunikacji Medycznej. Pacjentka o wielu twarzach (m.in. mobbingująca szefowa, niepełnosprawna umysłowo kobieta, zabiegana manager PR i wiele innych) - zawsze w 100% wiarygodna. Osoby odgrywające scenki z Martą zawsze czują się bezpiecznie i komfortowo. Prywatnie - po latach rzuciła pracę w korporacji i jako absolwentka AWFiS realizuje się jako trenerka personalna.
Fascynuje go temat stresu, uważności, zdrowia mentalnego i odporności psychicznej. Współtworzy start-up Wellbeing Polska.
Pracuje z członkami kadry narodowej w lekkiej atletyce i squashu. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Badań nad Snem oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Stylu Życia.